play.aroks.net
Kopyala
... kişi oyunda
MineWeb
Alışveriş Yap Market
Açılışa özel markette %10 indirim ve %50 bonus şansı!
Sunucu eksikleri hk.
Sunucu eksikleri hk.

Sunucu için her geçen gün keşke öyle değil de böyle yapsaydık, şunu da ekleseydik, eksik kaldı sanki gibi şeyler düşünüyorum. Bunun önüne geçmek için sizlere seçim şansı verdik, yaptığımız oylama sonucunda sunucunun biraz daha geliştirilmesi gerektiğine karar verdik. Bu sürecin etkileri şu şekilde:
     + Sunucu açılışı en kötü 2 hafta uzayacak.
     + Sistemler sizlerin yorumları sayesinde şekillenecek, basit ve gelişmiş bir hal alacak.
     + Optimizasyon iyileştirmeleri yapılacak.


Değişecek olan sistemler:


Element sistemi, şuan 3 adet elementle nadirlik değeri basit bir şekilde oynuyorsunuz. Bu sistemi değiştirerek elementleri ana ve yan olarak ikiye ayırdık. Ana elementlerimiz olan karanlık ve ilahi bonuslar her eşyada istisnasız bulunuyor, eşyanın yapımında görevli olan takımyıldızına göre değerleri değişiyor. Yan elementlerimiz ise silahın yapıldığı maddeye bağlı olarak belirleniyor.


Zindan sistemi, şuan sunucuda klasik bir mmo oyunun sahip olduğu sıralı zindan sistemi mevcut. -Katları geçerek daha güçlü rakiplerle karşılaşıyorsunuz.- Dungeon-MMO olarak adlandırılan bir sunucu için bu sistemi yeterli bulmuyorum, bu yüzden şu şekilde geliştiriyoruz: Zindanlar 6 seviyeden oluşuyor ve her zindanın seviye türevleri var. Zindanın seviyesine göre zorluk yükseliyor, ödüller artıyor.


Eşya üretim sistemi, Şuan taslak ve maden sayesinde ürettiğiniz eşyalara biraz şans faktörü eklemek istedik. Eşyaların nadirlik sınıfları olacak, bu sınıf yükseldikçe oranları çok daha iyi bir hal alacak. Parşömeni büyü gücünüzle işleyecek ve eşya elde edeceksiniz, elde ettiğiniz eşya şansa bağlı olarak nadirliği değişecek. (Sunucu başlangıcında %0.003 şansla S+ bir eşyaya sahip olabilirsiniz.) Ürettiğiniz parşömenin kalitesine göre nadirlik şansı yükselecek.

2 ay önce | Deniz tarafından | 70 görüntülenme